Apie
Susisiekite
Paklauskite

© 2014  "Vandens lašai". Visos teisės saugomos

1/14
Greičiausias kelias sėkmingesnio verslo link kartu su
Apžvelkite galimybes ir taikymo sritis
 

Mus jau pasirinko

ORO DRĖKINIMAS

Oro drėkinimas su dirbtinio rūko sistema yra pritaikoma bet kokiems poreikiams atviroje aplinoje, uždarose patalpose, taip pat ten, kur reikia nuslopinti kietąsias daleles. Dėl sistemos lansktumo galima naudoti bet kokiose padėtyse su žymiai mažesnėmis investicijomis palyginus su alternatyviomis oro drėkinimo technologijomis.

Daugelyje pramonės šakų reikalaujama palaikyti santykinę oro drėgmę (RH) ribose nuo 40% iki 60 %. Tokioje aplinkoje žmogus jaučiasi konfortabiliai, ore yra mažiau kietųjų dalelių, dulkių, sumažėja statinis krūvis.

DULKIŲ NUSODINIMAS

Aplinkoje tvyrančios dulkės yra natūralus reiškinys bet kokioje aplinkoje, kurioje vyksta gamybos ar bet koks kitas procesas. Oro drėkinimo metu milijonai mikroskopinių vandens lašiukų pasklinda plinkoje, prisijungia prie dulkių dalelių, jas apsunkina ir prispaudžia prie žemės.

Dirbtinio rūko sistemos montuojamos dažymo padaliniuose, karjeruose, šachtose, akmens skaldyklose, visur kur vyrauja didesnis kiekis dulkių nei lauke. Taip pat naudojamos malūnuose, cemento ir metalo apdirbimo gamyklose, sandeliuose, pakrovimo ir iškrovimo punktuose, žaliavų perdirbimo gamyklose ir t.t.

 
 
VĖSINIMAS

Aukštu spaudimu pro mažą skylutę išpurškiamas vanduo, tokiu būdu

susiformuoja mažesni nei 10 mikronų dydžio lašai, kurie iš karto pasisavina energiją iš aplinkos ir virsta garais. Šilumos energija yra absorbuojama ir panaudojama vandens lašiukių išgarinimui. Sumažėjus aplinkos šiluminei energijai yra sumažinama aplinkos temperatūra.

 

KVAPŲ NAIKINIMAS

Yra galimybė sumontuoti dirbtinio rūko sistemas didelėse atvirose patalpose ar erdvėse. Purkštukai gali padengti visą erdvę ar patalpas, kur yra perdirbamos kenksmingos chemines medžiagos, likviduojamos atliekos ir panašiai.

Nemalonūs kvapai aplinkoje sklinda dėl

cheminių ar biologinių procesų.
Mikroskopiniai vandens lašiukai aplimpa aplink blogų kvapų chemines daleles ir jas neutralizuoja. Milijonai mikroskopinių vandens lašiukų susilieja su chemikalų dalelėmis.

 
Dėkojame, kad domitės mūsų teikiamomis paslaugomis.
Norėdami susisiekti tai galite padaryti užpildę žemiau esančius laukus arba paskambinti telefonu

Technologijų palyginimas

Dirbtinio rūko sistema (high pressure)
Aukšto spaudimo vandens drėkinimas su žemo galingumo pompa. Sistema gali būti naudojama ir su ventiliatoriais. Vanduo suskaidomas į mikroskopinio dydžio lašiukus purškiant pro labai mažą skylutę. Ventiliatoriaus pagalba vanduo tolygiai išsklaidomas po visa patalpą. Ši aukšto spaudimo sistema sukurta taip, jog nekeltų daug triukšmo ir kitų nepatogumų. Tai reiškia jog siurblys gali būti įrengtas bet kokioje patalpoje, net jeigu aukštis tarp lubų ir grindų yra žemas. Uždara konstrukcija sumažina bakterijų formavimąsi bei bendro valymo poreikius.
 
Elektrinis išgarinimas
Elektrinio išgarinimo metu vanduo yra kaitinamas iki 100º C tempėratūros, kol susidaro garai. Garai paskleidžiami tiesiogiai į kambarį arba per vėdinimo įrenginius. Kai vanduo yra virinamas, atsiradę pašaliniai produktai (įvairios druskos) yra pašalinamki į kanalizaciją.
 
Ultragarsinė
Drėkinimo procesas vyksta dėl vandens osciliacijos, kurios metu iš vandens indo atsiskiria maži vandens lašeliai. Vandens lygis  inde turi būti labai atsagiai sureguliuotas su drėkinimo prietaisais. Drėkintuvas yra įmontuojamas į kanalų sistemą arba turi savo ventiliatorių. Inde easntys vanduo turi būti reguliariai drenuojamas.
 
Suspausto oro
Purškimas vyksta dėl suspausto oro sukuriamo vakuumo. Vakumas traukia vandenį į orą ir taip sumaišomas su suspaustu oru - gaunamas šalto vandens debesis. Purkštukų veikimas priklauso nuo sukuriamo vakuumo dydžio. Jei sistemos veikimo metu atsiras sukuriamo vakuumo pokyčių, tai gali neigiamai paveikti visia sistemai.
 
Vandens siena, krioklio imitacija (Waterwall)
Vanduo plokštelėmis teka žemyn į rezervuarą. Oras pereina plokštelės ir taip įgauna drėgmės. Vanduo iš rezervuaro pumpuojamas į viršų tolesniam oro drėkinmui. Dažniausiai tokia sistema naudojama jau įrengtose ventiliacinėse sistemose.