top of page

DUK

 • Ar veikiant purkštukams yra drėkinimai paviršiai?
  Stovint prieš veikiantį purkštuką esant 70 bar spaudimui gali būti sudrėkinti paviršiai esantys iki 1,5 m. Tačiau tai labai priklauso nuo oro sąlygų - temperatūros, oro drėgnumo ir oro judėjimo. Dažniausiai gali būti sudrėkinti 0,5 m - 1m nuo purkštuko esantys objektai. Po purkšuku ir virš jo (jei purškiama horizontaliai) obkjektai nedrėkinami.
 • Kiek laipsnių gali sumažinti dirbtinio rūko sistemą?
  ​Vėsinimo efektas labai priklauso nuo aplinkos temperatūros, oro drėgnumo ir atmosferos slėgio. Čia galite pasižiūrėti, kiek naudojant dirbtinio rūko sistemą galima sumažinti temperatūrą. WB reikšmė yra minimali temperatūra iki kurios galimas vėsinimo efektas.
 • Ar šaltas vanduo sugeria daugiau šilumos iš aplinkos nei šiltas?
  Vandens temperatūra mažai įtakoja šilumos sugėrimą iš aplinkos. Pvz. 32 laipsnių temperatūros vanduo sugeria tik 3% mažiau energijos nei 10 laipsnių temperatūros vanduo.
 • Kur reikėtų sumontuoti purkštukus terasos zonos vėsinimui?
  ​Purkštukai montuojami aplink vėsinamą teritoriją. Taip sukuriamas barjeras nuo karščio patekimo į terasos zoną. Purkštukai montuojami 2,5 m - 3 m aukštyje.
 • Kiek vandens naudoja sistema?
  Sunaudojamas vandens kiekis prikaluso nuo purkštuko, jų kiekio ir spaudimo. Daugiau apie purkštukų parametrus galite rasti čia.
 • Ar man reikia filtro norint naudoti rūko sistemą?
  ​Patartina naudoti visais atvejais. Visų pirma jis pašalina bet kokių priemaišų patekimą į sistemą, tokiu būdu iki minimumo sumažinama purkštukų užsikimšimo riziką. Antra siūlai su fosfato kristalais pašalina kalcio ir magnio jonus.
 • Ką daryti jei užsikimšo purkštukas?
  ​Reikia jį išvalyti. Prieš laikrodžio rodyklę pasukite purkštuką ir jį įdėkite nakčiai į rūgštų tirpalą (tam galite panaudoti citrinas)
 • Ar reikalinga papildoma priežiūra?
  Sistema reikalauja mažai priežiūros. Reikia kartas nuo karto patikrinti purkštukų veikimą, jei užsikimšę juos pravalyti, ir patikrinti kompresoriaus veikimą, stebėti tepalų lygį, reikiamu metu juos pakeisti.
 • Ar galite padėti suprojektuoti sistemą?
  Žinoma. Parašykite, kokio sprendimo Jums reikia, nepamirškite pateikti savo kontaktinius duomenis, mes su Jumis susisieksime ir aptarsime visas įmanomas galimybes.

Dažnai užduodami klausimai

Šiame puslapyje pateikti atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus. Jei nerandate atsakymo, paklauskite elektroniniu paštu arba paskambinkite.

Kontaktai

Apie mus

Kokybiškai altiekami darbai nuo projektavimo iki sistemos diegimo plečia patenkintų patenkintų klientų ratą. ​Siūlome vienos iš pirmaujančių pasaulyje oro drėknimo įrangos gamintojų Tecnocooling įrangą, kuri pasižymi aukšta kokybe, našumu ir patikimu veikimu. Esame įgyvendinę nemažai projektų, įgavome neįkainojamos patirties, kurią galime perteikti projektuojant naujas sistemas.

KATALOGAI

Kataloguose rasite: pritaikymo galimybės; įrangos aprašymas; paveikslėliai; principinės schemos

PASIŪLYMAS

Paruošime pasiūlymą atsižvelgę į visus faktorius, kurie įtakoja drėkinimo procesą ir atitinakantš jūsų poreikius

bottom of page