top of page

Kvapų naikinimas

Kvapų kontrolės procesas

Šios sistemos efektyviai pašalina tiek skystų, tiek kietų atliekų nemalonius kvapus. Pats principas yra elementarus - chemikalai skleidžiantys nemalonius kvapus yra tiesiog neutralizuojami.

Yra galimybė sumontuoti dirbtinio rūko sistemas didelėse atvirose patalpose ar erdvėse. Purkštukai gali padengti visą erdvę ar patalpas, kur yra Perdirbamos kenksmingos chemines medžiagos, likviduojamos atliekos ir panašiai.

Drėkinimo sistemos yra geriausias sprendimas nemalonių kvapų kontrolei didelėse erdvėse tiek industriniais, tiek komerciniais tikslais.

1. Nemalonūs kvapai aplinkoje sklinda dėl

cheminių ar biologinių procesų

2. Milijonai mikroskopinių vandens lašiukų su kvapus naikinančiais reagentais susilieja su chemikalų dalelėmis.

3. Mikroskopiniai vandens lašiukai aplimpa aplink blogų kvapų chemines daleles ir jas neutralizuoja.

Nemalonių kvapų naikinimui, slopinimui

Fermų dezinfekavimui
Atliekų aikštelėms
Gamybos procesuose

Pritaikymas

Kontaktai

Apie mus

Kokybiškai altiekami darbai nuo projektavimo iki sistemos diegimo plečia patenkintų patenkintų klientų ratą. ​Siūlome vienos iš pirmaujančių pasaulyje oro drėknimo įrangos gamintojų Tecnocooling įrangą, kuri pasižymi aukšta kokybe, našumu ir patikimu veikimu. Esame įgyvendinę nemažai projektų, įgavome neįkainojamos patirties, kurią galime perteikti projektuojant naujas sistemas.

KATALOGAI

Kataloguose rasite: pritaikymo galimybės; įrangos aprašymas; paveikslėliai; principinės schemos

PASIŪLYMAS

Paruošime pasiūlymą atsižvelgę į visus faktorius, kurie įtakoja drėkinimo procesą ir atitinakantš jūsų poreikius

Privalumai

> Dirbtinio rūko sistema yra žymiai pigesnė, palyginus su kitomis alternatyviomis sistemomis. 

> Ryškiai mažesnės energijos sąnaudos.

> Greitas sistemos instaliavimas, nereikia nutraukti darbų montuojant šią sistemą.

Reagentai, naikinantys blogus kvapus

Kvapus naikinantys reagentai yra visiškai natūralūs, tai augalų ekstraktai, o ne kvepalai ar kažkas panašaus. Šie produktai yra ekologiški, ne toksiški, neteršiantys aplinkos, nedegūs. Dalis jų sudedamųjų dalių yra naudojami kosmetikoje ar maisto pramonėje.

Sistema, kuri neutralizuoja blogų kvapų plitimą, susideda iš aukšto spaudimo siurblio, kuris geba sukurti spaudimą iki 70 bar. Taip

pat naudojami aukštos kokybės poliamidiniai ar noksidiniai vamzdžiai ir patentuoti rūko purkštukai bei dozatoriai reagentų paskleidimui aplinkoje. Rūko pavidalo reagentai yra mažesni nei 10 mikronų diametro sulaikomi aplinkoje ir tada išgaruoja, nesušlapindami paviršių. Neutralizuojančios molekulės susijungia su blogų kvapų molekulėmis ir jas visiškai sunaikina. Todėl ši sistema yra efektyvi ir pranašesnė prieš kitas panašaus pobūdžio sistemas.

Vanens lašai yra viskas ko reikia profesionaliai drėkinimo sistemai!
bottom of page