top of page

Efektų kūrimas

Pritaikymas

Specialių efektų kūrimui

Dūmų efektas

Dirbitnio rūko sistemos idealiai pritaikomos vandens parkuose, parkuose su gyvūnais ir atrakcionuose. Jau itin domimasi šios sistemos pritaikymu viešųjų objektų apipavidalinimui, tokių kaip parkai ir fontanai.

Rūko efektą sėkmingai panaudoja architektai ir kraštovaizdžio dizaineriai sukurdami funkcionalius ir pritraukiančius kūrinius. Scenografai pasinaudodami šia sistmema kuria reikiamas scenas teatro vaidinimui ar kino filmavime.

Dirbtinio rūko sistemos naudojamos ne tik pramogai suaugusiems ir vaikams, tačiau ir judančių ir nejudančių daiktų projekcijoms, įskaitant ir išorinę reklamą.

Dūmo ar rūko efekto sukūrimui parkai ir kitos studijos dažnai naudoja chemines medžiagas ir aliejus. Dirbtinio rūko sistema yra saugi alternatyva šių efektų kūrimui. Naudojamas tik vanduo, kuriama reikiama atmosfera, kuri nekelia jokio diskomforto ar galimų pašalinių padarinių tiek žiūrovams tiek ir aktoriams.

Kontaktai

Apie mus

Kokybiškai altiekami darbai nuo projektavimo iki sistemos diegimo plečia patenkintų patenkintų klientų ratą. ​Siūlome vienos iš pirmaujančių pasaulyje oro drėknimo įrangos gamintojų Tecnocooling įrangą, kuri pasižymi aukšta kokybe, našumu ir patikimu veikimu. Esame įgyvendinę nemažai projektų, įgavome neįkainojamos patirties, kurią galime perteikti projektuojant naujas sistemas.

Gražu
Įspūdinga
Nepakartojama

KATALOGAI

Kataloguose rasite: pritaikymo galimybės; įrangos aprašymas; paveikslėliai; principinės schemos

PASIŪLYMAS

Paruošime pasiūlymą atsižvelgę į visus faktorius, kurie įtakoja drėkinimo procesą ir atitinakantš jūsų poreikius

Vanens lašai yra viskas ko reikia profesionaliai drėkinimo sistemai!
Susisiekite!
bottom of page