top of page

Dirbtinis rūkas

Kontaktai

Apie mus

Kokybiškai altiekami darbai nuo projektavimo iki sistemos diegimo plečia patenkintų patenkintų klientų ratą. ​Siūlome vienos iš pirmaujančių pasaulyje oro drėknimo įrangos gamintojų Tecnocooling įrangą, kuri pasižymi aukšta kokybe, našumu ir patikimu veikimu. Esame įgyvendinę nemažai projektų, įgavome neįkainojamos patirties, kurią galime perteikti projektuojant naujas sistemas.

Kiek galima sutaupyti?

1

Vanduo išpurškiamas lengvo rūko pavidalu

Vanduo didele jėga (aukštu spaudimu iki 100 bar) išpurškiamas pro labai mažą skylutę, kurios diametras yra panašaus storio kaip ir žmogaus plaukas. Taip sukuriamas lengvas rūkas, kurį sudaro labai daug mikroskopinių lašelių.

2

Labai daug kartų 

padidintas lašas

Akimirksniu išgaruojantys lašeliai

Garavimo metu vanduo keičia fazę iš skystos į duijinę. Fazių pasikeitimui sunaudojama aplinkoje esanti šiluminė energija (adiabatinis procesas). Taip didėja oro santykinė drėgmė, tuo pačiu vyksta vėsinimas.

 

Kiekvieną sekundę išgaruoja milijonai mikroskopinių vandens lašelių.

4

Geras mikroklimatas

Oro drėkinimas ir vėsinimas vyksta tuo pačiu metu. Vanduo virsta vandens garais ir taip yra didinamas oro santykinis drėgnumas.

Mažo spaudimo sistemos išpurškia didesnio diametro lašiukus, kurie krenta žemyn, taip drėkindami aplinkinius paviršius, žmones, sukurdami minimalų vėsinimo ir drėkinimo efektą. Priešingai vyksta su aukšto spaudimo sistema. Sukuriami ypatingai mažo dydžio lašiukai, kurie akimirksniu išgaruoja ir virsta garais.

100 mikronų dydžio lašas

10 mikronų dydžio lašas

3

Kuo mažesnis tuo geriau

5

Principinė schema

KODĖL

DIRBTINIS RŪKAS

Tai pigesnė technologija visais atžvilgiais lyginant su alternatyviomis techologijomis, taikomomis oro drėkinimui, vėsinimui, kondicionavimui, dulkių kontrolės sistemoms ir t.t. Dirbtinio rūko sistema yra energiją tausojanti technologija, taupanti vandens, elektros ir darbo kaštus.

SUTAUPYKITE

Energijos išlaidos žymiai sumažėja pakeitus tradicinius oro drėkinimo metodus į dirbtinio rūko sistemą. Sutaupymai gali siekti net iki 60-70%. 

KATALOGAI

Kataloguose rasite: pritaikymo galimybės; įrangos aprašymas; paveikslėliai; principinės schemos

PASIŪLYMAS

Paruošime pasiūlymą atsižvelgę į visus faktorius, kurie įtakoja drėkinimo procesą ir atitinakantš jūsų poreikius

6

Kiek galima atvėsinti?

Vėsinimas dirbtiniu rūku gali būti panaudotas daugumoje geografinių vietovių. Tai yra įmanoma todėl, kad dienos metu pasiekiamas didžiausias karštis ir paprastai oro drėgmė yra žemiausia tokiu metu. Pavyzdys. Jei oro temperatūra yra 30 laipsnių, o oro santykinis drėgnumas 40%, temperatūrą galima sumažinti iki 20,5 laipsnių šilumos (temperatūra sumažinama 9,5 laipsniais).

bottom of page